Про табір

Дитячий оздоровчий табір "Шоколад" розташований в мальовничому куточку Святогір'я. У трьох кілометрах від міста, недалеко від дороги, що з'єднує авто і залізничний вокзали.

Табір відпочинку займає територію близько 7 гектарів. У хвойному лісі затишно розташувалися вісім дитячих корпусів, кілька службових будівель, їдальня, літня естрада, массовочная майданчик, басейн, спортивні майданчики, футбольне поле.

Прогулка по лагерю_28
Прогулка по лагерю_3
Всі корпуси розташовані компактно по відношенню один до одного, біля кожного корпусу туалет і умивальник, а найменші діти проживають в будинку з усіма зручностями.

Кімнати розраховані на 10 дітей.
ДУОіО «Шоколад» має можливість, оздоровлювати в зміну 320 дітей в нових сучасних умовах - це 8 упорядкованих корпусів після капітального ремонту, в корпусах туалет і душ, холодна і гаряча вода цілодобово, велика їдальня з величезним обіднім залом на 320 посадочних місць, медичний пункт , спортивні майданчики, велике футбольне поле, 2 літні криті майданчики на 400 посадкових місць з переглядом фільмів, мультфільмів, басейн на 250 м3, ігрові майданчики. Прогулка по лагерю_37

Харчування дітей 6-ти разове з обов'язковим щоденним вживанням соків, фруктів і овочів. Їдальня розрахована на 350 посадочних місць.

Відпочиваючи на свіжому повітрі, хлопці займаються в гуртках за інтересами, підвищують свою спортивну майстерність під керівництвом кваліфікованих викладачів фізичної культури, вчаться плавати.

Дозвілля дітей організований з урахуванням інтересів кожної дитини: спортивні секції, танцювальний, кухлів м'якої іграшки.

Прогулка по лагерю_3


Детское творчество_5


Спорт_4

Для дітей проводиться багато масових заходів наприклад: фестиваль річної пісні, карнавал-круїз, спорт. естафета «Гладіатори і амазонки», «Міс Шоколад»,«Велика гармонія» (міс і містер),«Острів скарбів», і т.д.

Всі зміни в таборі "Шоколад" тематичні: «Казкова», «Індійська», «Натхнення», «Зелена планета».

Прогулянки до лісу, турпоходи та екскурсії також тематичні: «Здрастуй зорька», «Похід до дідька», «Монастирський двір», «Святогірський серпантин».

У таборі відпочивають діти з різних міст Донецької області. І тому походи по історико-архітектурних пам'ятників Святогір'я, зустрічі з працівниками музеїв стали традиційними.

Різноманітні заходи, спортивні змагання, неповторні природно-кліматичні умови місцевості сприяють не тільки оздоровленню дітей, а й розвитку особистісних якостей. Хлопці набувають нових друзів, з якими із задоволенням зустрічаються в таборі через рік.

Дитячий оздоровчий табір "Шоколад" розрахований на 320 дітей в одну зміну.

Прогулка по лагерю_17 Прогулка по лагерю_16 Прогулка по лагерю_18

 

Hosting CityHost