Про мобільні телефони

Дітям ми не дозволяємо користуватися мобільними телефонами і зберігати їх. Чому? Такі правила обгрунтовані низкою об'єктивних причин, і випливають з багаторічного досвіду.

Чому не можна?

  •     Завада адаптації дитини

В руці дитини телефон стає мамою-батьком-дідусем-бабусею, яка на першу ж примху свого чада кидає всі справи в будь-який час доби, і намагаються «врятувати бідного-несчастного». Що можна говорити про адаптацію дитини в таких умовах? Навіщо вам інші турботи, тільки з-за того, що в сина-дочки тимчасово пошкоджується настрій? Повертайтеся, дитина не одна в дрімучому лісі, поруч завжди друзі-однолітки, вожаті, талантліві педагоги.

  •    Порушення режима дня

Ребенок користується мобільним протягом усіх режимних моментів: від тихого часу до спортивних та культурних подій. Постійні бесіди лише відводять дитину від лагерної життя. До речі, те ж саме стосується і інших гаджетів для розваг: плеєри, портативні ігрові приставки, планшети та аналогічні.

  •     Порча, втрата або крадіжка телефона

Часто діти беруть із собою на зміну досить дорогі апарати (ймовірно, щоб в такий спосіб виділитися серед одноліток). Телефон випадково випав з рук - поламав, або, що ще гірше, був вкрадений - це може стати цілою трагедією для дитини та його батьків!

  •     «Віртуальний стіл заказів»

Ось у що перетворюється мобільний телефон: «купи мені ..», «привези мені ...», «забери мене звідси! ..», «чипсів !!!» і таке подібне.

  • Як зв'язатися з дитиною?

Коли ви купуєте путівку, ви залишаєте свої контактні дані. В разі необхідності адміністрація з вами зв'яжється.
                                                                                                         
У такому ж вигляді і дитина при необхідності звертається до директора, і з його дозволу може вам зателефонувати.
Будьте спокійні!
Ми розуміємо, що ви турбуєтеся: «Як там мій дорогий син, або дочка - зовсім одні, напевно, голодні, брудні, або, не дай бог, взагалі хворіли!» - не хвилюйтеся так сильно!

Дитина в таборі не сама. Вона в загоні, під наглядом вожатих-педагогів, які подбають, щоб дитина прийняла душ, одягнула чисту білизну, а якщо раптом порвалася остання пара взуття - вожаті знайдуть тимчасове рішення, а вам про проблему тут же повідомлять. І якщо, не дай бог, дитині стало погано, або він отримав травму, то на території табору є медсанчастина, де їй нададуть допомогу.

Hosting CityHost